Světlana Čiberová

Ohlasy klientů

Když přijde ohlas od klientů, mám vždy velkou radost a těší mne, že jsem mohla být nápomocná při životních změnách. Mrzelo mě jen, že si ty krásná zprávy čtu sama. A tak jsem se rozhodla se o ně s vámi podělit. Možná budou inspirací pro širší vnímání práce vizážistky a vzhledu vůbec.

Ohlasy na nákupy oblečení

Co se stalo po proměně mého šatníku? Jednoduše řečeno jsem se odmaskoval. Před proměnou jsem měl v šatníku oblečení v barvě zelené, hnědé, oranžové nebo khaki. Pokud to byla trička, tak minimálně ve velikosti XL – pěkné pytle. To bylo dobré pro zamaskování, skrytí se v oblečení nebo pro splynutí s davem. Teď už je to všechno pryč. Po proměně se Světlanou se v mém šatníku objevilo oblečení v barvě černé, bílé, výrazné tyrkysové, růžové, v těsnějším a aktuálním střihu. Tím jsem objevil své tělo, postavu a na jiné úrovni se vyrýsovaly mé postoje, mé já je viditelnější i pro okolí. Děkuji Světlano za to, že jsi mi pomohla otevřít oči a najít odvahu se vidět a být viděn.
Marek

Ohlasy na službu „Proměna“

Dobrý den,
kolonku ohlasy klientů na stránky určitě dejte. Ať lidé vidí, jak jste skvělá!!! Nejen jako vizážistka, ale i jako člověk. Pro mě to byl veliký relax a potěšení s vámi mluvit
Jitka M.

Moje milá, děkuji za fotky z proměny a posílám vzkaz pro Tebe. Pocity a prožitky Sylvie. Klaním se božskému talentu v Tobě.
Děkuji.

PRO-MĚ-NA!!!
Hurá, je tu i pro mě….!?

Světlanu znám možná dvacet let, a vlastně ji neznám…
Až nedávno jsem zahlédla střípek jejího Světelného poslání…

Co pro nás může znamenat zkušenost proměny?
Podívat se pravdivě na svůj obličej, vlasy, tělo…na svůj vzhled, na zrcadlení svého nitra v obrazu vnějšího „plátna“…
Náš vzhled bez úpravy, barev, make-upu, vypovídá pravdivý příběh o nás samých. Můžeme uvidět naši minulost i přítomnost, ze které lze udělat vědomé kroky do naš nové budoucnosti.

V obličeji má člověk zapsané všechny prožité příběhy, zkušenosti, bolest, i nemoc. Každá vráska, flíček, znamínko či pupínek ukazuje na stav našich vnitřních orgánů. Je zde snadné uvidět také stav našeho psychického zdraví, který se na zdraví těla vždy odráží.

Světlana – jako průvodkyně proměnou, dostala do vínku požehnaný talent. Je to DAR, kterým už díky jménu SVĚTLAna, svítí na cestu každému, kdo jí prochází rukama, srdcem, vnímáním…

Všechny stíny našeho vzhedu ukazují na odklonění od naší přirozenosti, kdy jsme se začali ztrácet do temných uliček našeho života. A Světlana pomocí barev, uchopí naše nenamalované a často bolavé plátno do „svých požehnaných rukou“ a začně tvořit….. Jako malíř, který s láskou přistupuje k novému zrozujícímu se obrazu. Zahlédla jsem, jak je možné i něco, na první pohled nemožné!

Pod jejíma rukama se oživovalo Světlo…. Světlo, které je v každém člověku!… často však znavené, dřímajíi a zapomenuté… V obličeji – na plátně duše, začal proudit nový život. Prosvětlené oči najednou jiskřily novým objevem sebe sama, mizely stíny, tmavá a zraněná místa nabrala přirozenou-zdravou barvu, na tváři se objevil úsměv, do výrazu v obličeji vstoupila radost a sebe-vědomí…..

V procesu proměny se zvědomuje mnoho skrytých informací. O našem životě, našich vztazích, našich třináctých komnatách. A Světlana povídá o tom, co vidí, co jí přichází, a co je nám sdělováno….kudy vedou cesty k uzdravení a naplnění. Dílo na našem těle stále více vyzařuje své vlastní Světlo, a v konečném zrcadle proměny můžeme zahlédnout KDO ve svém nitru JSEM.

Není to o šminkách a vyrábění nových masek. V podání Světlany jsem nabyla pocitu,že toto umění dokáža naopak všechny staré masky (nefunkční programy, staré zvyky a zlozvyky, nelásku a bolest) postupně odkládat a zahlédnout přes svůj „nový obraz“ svou prvotní čistotu, zdraví a radost.

Po uplynulém prožitku mi zůstal silný pocit, potřeby návratu. Návratu k přirozenosti, ke „svým barvám“ života, k přírodě, k přirozenému zdraví a uzdravování, k sobě samé, k Bohu….
Děkuji Sylvie www.kralovskaoaza.cz

Dobrý den, paní Čiberová,
moc bych Vám chtěla poděkovat za dnešní schůzku. Bylo to opravdu velice milé setkání a moc si vážím Vašeho času, který jste mi věnovala. Opravdu to bylo moc příjemné a budu ráda, pokud se zase někdy potkáme. Moc Vám také děkuji za proměnu a fotky, materiály, které jste mi poslala. Moc si vážím Vašeho veškerého času a slov.
S přáním hezkého zbytku dne
Dagmar Terezie F.