Světlana Čiberová

Český rozhlas pardubice

S Českým rozhlasem Pardubice spolupracuji již několik let. Poprvé jsem byla ve studiu 20. 1. 2010 před svou přednáškou na téma „Léčba vizážistikou“, pak následovalo pár dalších pozvání k rozhovorům a také spolupráce v úžasném projektu „Proměny s Českým rozhlasem“.

Světlana Čiberová očima redaktora ČR Pardubice Lukáše Pešky

Nás projekt Proměny je již v plném proudu a my jsme vás na jeho začátku seznámili s jednotlivými garanty. Setkání s nimi pro mne byla velmi příjemná a inspirativní.

Když jsem se sešel s vizážistkou Světlanou Čiberovou, uvědomil jsem si, že Proměny nám všem nabízejí a odkrývají, alespoň mě určitě, zcela jiný pohled na život. Chceme-li totiž na sobě vážně něco změnit, nestačí se jen nechat jinak ostříhat, změnit barvu vlasů či nakoupit nové oblečení. Změna musí přijít z nitra. Ale teď už mluvím jako Světlana, tak si povězme něco o ní. Naše vůbec první setkání se uskutečnilo na konci března ve studiu Českého rozhlasu Pardubice, kde se sešli všichni účastníci a garanti.

Medailonek jsem se Světlanou natáčel jednu neděli po obědě v Jiráskových sadech v Hradci Králové. Bylo slunné, teplé počasí a my jsme seděli kousek od pravoslavného dřevěného kostelíku, v němž právě probíhala bohoslužba. Nebylo tedy těžké sklouznout v řeči i k duchovní stránce proměn.

A jaký krásný dojem na mne udělalo počasí, takový dojem ve mě zanechalo i setkání se Světlanou. Z této dámy vyzařuje pohoda a zvláštní, jakoby přitahující teplo. Rozhodně stojí za to se s ní setkat. Mimochodem, má krásné velké oči, a když zamrká, její víčka se pohybují něžně a pozvolně, což dostane každého muže.

Prima babča 2011 s českým rozhlasem pardubice

Měla jsem tu čest být v porotě této úžasně hravé soutěže a obdarovat dámy na prvních čtyřech místech dárkovým poukazem na vizážistické služby. Aktivitu klubu Prima babča a fotografie z akce najdete na stránkách primababca.cz.